Презерватив? Чому ні? – Для спасіння людства!

У цьому розділі обговорюються питання християнської моралі, а також документи Церкви, які з цим безпосередньо пов'язані

Модератор: Taras

Re: Презерватив? Чому ні? – Для спасіння людства!

Повідомлення фідель » Пон серпня 16, 2010 12:24 pm

презервативи і природне планування сімї це одинакові два тяжкі гріхи, подібно як Мойсей дозволив давати відпусний лист жінці, так церковні чиновники згодилися на гріх ппс ( не плідні дні ) щоб не втратити своїх вірних, бо ніхто цієї заповіді Божої ( народжувати дітей ) тепер не виконує.


ті святоші, що кожен день приймають святе причастя, злягаються з своїми супругами в неплідні дні ради запокоєння свого біса розпусти, нічим не відрізняються від грішників що тоже заспокоюють свою плоть оберігаючись зачаття.

ЛИЦЕМІРИ, КРАЩЕ Є УВАЖАТИ СЕБЕ ГРІШНИКОМ - РОЗПУСНИКОМ ЧИМ ЩОДЕННО ПРИЧАЩАТИСЯ СВЯТОТАЦЬКИ І УВАЖАТИ ЩО ЦЕРКВА ДОЗВОЛЯЄ ППС І НЕ КАЯТИСЬ.
фідель
 
Записи: 1
З нами з: Пон серпня 16, 2010 12:00 pm

Re: Презерватив? Чому ні? – Для спасіння людства!

Повідомлення Mychail » Пон серпня 30, 2010 4:10 pm

"Новый Завет > Книга 1-е Коринфянам > Глава 7

2. Но, [во избежание] блуда, каждый имей свою жену, и каждая имей своего мужа.
3. Муж оказывай жене должное благорасположение; подобно и жена мужу."


Бачите, ап. Павло говорив про уникнення блуду.

Якщо Він говорив , що шлюб ради уникненння блуду
а також це:
"25. §Относительно девства я не имею повеления Господня, а даю совет, как получивший от Господа милость быть [Ему] верным."

То й Церква може допустити дещо ради уникнення блуду і як вірна Богу.
Якщо є неплідні дні і людина має розум, щоб їх використовувати зхаради того, щоб мати кілька дітей, яких і цім світі зможе прогодувати і виростити людми, то це є добре. Нічого на церкву гнати.

Можете лякати тих, хто може мат и більше дітей, ніж одного або двох, а не хоче цього з егоїзму, а не пригнічувати вірних християн, які і так в бідноті живуть...
Mychail
Частий дописувач
 
Записи: 34
З нами з: Пон серпня 30, 2010 2:04 pm

Re: Презерватив? Чому ні? – Для спасіння людства!

Повідомлення Петро Гусак » Чет вересня 02, 2010 10:52 am

Брате Михаїл, прошу Вас чіткіше говорити про те, що Ви маєте на увазі. Бо якщо йдеться про природне планування сім"ї, то Ви маєте рацію, з уточненням: християни повинні жити вірою, що "все решту додасться", приймаючи дітей як ДАР від Бога. Якщо Бог подарував життя, то і дасть усе решту, що для цього життя потрібне: житло, гроші, харч...
А якщо Ви маєте на увазі допущення вжитку презерватива, то тоді це буде той сам блуд, тільки у подружжі. Не можна знущатися з апостола Павла, і, використовуючи його слова, допускати блуд "заради уникнення блуду".
Петро Гусак
Частий дописувач
 
Записи: 573
З нами з: Пон жовтня 29, 2007 12:33 pm

Re: Презерватив? Чому ні? – Для спасіння людства!

Повідомлення Michail » Вів вересня 07, 2010 11:18 am

Я за природне планування.
Michail
Частий дописувач
 
Записи: 314
З нами з: Пон серпня 30, 2010 2:05 pm

Re: Презерватив? Чому ні? – Для спасіння людства!

Повідомлення Петро Гусак » Вів вересня 07, 2010 1:11 pm

Дуже добре! Іван Павло ІІ теж за природне планування:

"Коли супруги, вдаючись до контрацептивних засобів, розділяють ці два значення, які Бог-Творець вклав у буття чоловіка і жінки та в динамізм їхнього статевого єднання, то вони ведуть себе, наче «судді» Божого задуму, і «маніпулюють» людською сексуальністю та принижують її, а разом із нею – власну особу та співсупруга, фальсифікуючи цінність «цілковитого» самовіддання. Таким чином, природній «мові», яка виражає взаємний, цілковитий дар супругів одне одному, контрацепція нав’язує «мову» об’єктивно протилежну, тобто таку, яка не виражає цілковитого самовіддання іншому; звідси походить не тільки практичне відкинення відкритості до життя, але також і фальсифікація внутрішньої правди подружньої любові, покликаної до самовіддання особи в її цілості.
Натомість якщо супруги, дотримуючись неплідних періодів, шанують нерозривний зв’язок між об’єднавчим і прокреативним значеннями людської сексуальності, то вони ведуть себе як «служителі» Божого задуму й «користають» із сексуальності згідно з первісним динамізмом «цілковитого» самовіддання, без маніпуляцій і спотворень .
У світлі досвіду багатьох подружніх пар, а також даних, що їх подають різні галузі людських знань, богословська рефлексія спроможна збагнути, а разом із тим, відповідно до свого покликання, наголосити на як антропологічній, так і моральній відмінності, яка існує між контрацептивними засобами і використанням ритмів [жіночого] циклу: відмінність тут значно більша й глибша, ніж зазвичай думають; це відмінність, яка в кінцевому результаті стосується двох несумісних концепцій людської особи та людської сексуальності. Вибір природних ритмів тягне за собою прийняття циклу особи, тобто жінки, а отже й прийняття діалогу, взаємної пошани, спільної відповідальності та самоопанування. Прийняття циклу та діалогу означає визнання духовного й водночас тілесного характеру подружньої спільноти, як і переживання особової любові у вірності, якої вона вимагає. У цьому контексті подружня пара досвідчує, що їх подружня спільнота збагачується такими цінностями, як чуйність і сердечність, – чинниками, які є душею людської сексуальності, також і в її фізичному вимірі. Таким чином, сексуальність шанують і розвивають в її справді повному людському вимірі; її не «використовують» як «предмет», що руйнує особову єдність душі і тіла та вдаряє в саме творче діло Бога на рівні найглибшого пов’язання природи і особи" Сімейна спільнота (Familiaris consortio), § 32.
Петро Гусак
Частий дописувач
 
Записи: 573
З нами з: Пон жовтня 29, 2007 12:33 pm

Re: Презерватив? Чому ні? – Для спасіння людства!

Повідомлення Michail » П'ят травня 13, 2011 9:16 am

Якщо хтось думає що презерватив може рятувати людство від сніду (як у рекламі з падаючим телевізором), то глибоко помиляється.

Хоча є надія, що медики все-таки придумають ліки:
http://www.vokrugsveta.ru/news/11986/

Це добре, бо снід передається не тільки статевим шляхом і через нарко-шприци.... тому страждають невинні люди...

Але може зявитись ще страшніший вірус, від якого ніяка резина не врятує...
Michail
Частий дописувач
 
Записи: 314
З нами з: Пон серпня 30, 2010 2:05 pm

Re: Презерватив? Чому ні? – Для спасіння людства!

Повідомлення Петро Гусак » Чет травня 19, 2011 8:59 am

Презервативи: захист від дурних наслідків, чи – для дурнів?
www.lovematters.com
Використовуючи презерватив, ти все одно можеш завагітніти. Рівень річної контрацептивної похибки презервативів складає 18,4% для дівчат до 18 років (1). Серед молодих незаміжніх темношкірих жінок річна похибка – 36,3%; серед незаміжніх латиноамериканок вона сягає аж 44,5% (2).

(1) „Рівень контрацептивної похибки в США: дані з дослідження 1982 р. про зростання сім’ї“, M.D. Hayward and J. Yogi. Family Planning Perspectives. – Sept./Oct., 1986. – С. 204.
(2) „Рівень контрацептивної похибки в США: доповнені дані з дослідження 1982 р. про зростання сім’ї“, E.F. Jones and J.D. Forrest Family Planning Perspectives. – May/June, 1989. – С. 103.

Хвороби, що передаються статевим шляхом
Презервативи ще менше захищають від хвороб, які передаються статевим шляхом, ніж від вагітності.
Адже жінка може завагітніти в період овуляції (2-3 дні щомісяця), а хворобу, яка передається статевим шляхом, можна підхопити в будь-який час.
Венеричні хвороби (скорочення – ЗПСШ) часто передаються при „шкірному“ контакті, навіть коли використовуються презервативи. Це може статися через те, що бактерії чи віруси, які спричиняють багато серйозних захворювань (наприклад папілома вірус, хламідії, герпес і сифіліс), вражають не лише якусь одну частину тіла. Вони можуть інфікувати будь-яке місце в ділянці чоловічих або жіночих геніталій. Тому, навіть якщо вірус чи бактерія не проникне через сам презерватив, ти все одно можеш підхопити хворобу, оскільки презервативи не покривають всієї поверхні, яку треба було б покрити, аби уникнути зараження під час статевого контакту.

Експерти з питань здоров’я говорять...
Багато провідних експертів з питань здоров’я застерігають, що не слід покладатися на презервативи як на захист від СНІДу та інших хвороб, що передаються статевим шляхом:
„Коротше кажучи, презервативи не помагають. Рівень їхньої похибки такий великий, що я вважаю для себе, як лікаря, неприпустимим схвалювати їх, як стратегію змістовної боротьби проти СНІДу, яку треба поширювати“.
– Доктор Роберт Ренфілд, голова ретро-вірусних досліджень у Військовому інституті ім. Волтера Ріда
Джерело: Russell Shaw. Condom ‘Cure’ Questioned by Top AIDS Researcher // Our Sunday Visitor. – 1/23/1994.
„Cказати, що використання презервативів гарантує „безпечний секс“ – це, по суті, те саме, що грати в російську рулетку. Багато людей загине в цій небезпечній грі“.
– Доктор Тереза Креншоу, член Американської президентської комісії з питань СНІДу, а в минулому президент Американської асоціації сексуальної освіти.
Джерело: Condoms: Experts Fear False Sense of Security // The New York Times. – 8/18/1987.


Кожна третя студентка інфікована Папілома вірусом
Папілома вірус: Основна причина раку
„New England Journal of Medicine“ (Медичний журнал Нової Англії) за 18 квітня 1996 р. повідомив, що в середньому кожна третя студентка Америки інфікована венеричним захворюванням, яке називається папілома вірус. Медичний інститут статевого здоров’я (квітень 1994 р.) повідомив, що найбільша загроза цього вірусу в тому, що він є можливою причиною майже всіх випадків раку шийки матки. На базі статистики, наданої Американською асоціацією ракових захворювань, встановили, що в 1994 році зареєстровано 16 000 нових випадків захворювання на рак шийки матки і 5 000 смертей, пов’язаних із ним у Сполучених Штатах.
Папілома вірус є також причиною генітальних бородавок як у чоловіків, так і в жінок, величина яких може коливатися від малої плямки до розмірів цвітної капустини. Ці бородавки дуже тяжко піддаються лікуванню, іноді необхідно робити операцію.
Доктор Стівен Каррі з Медичного центру в Бостоні сказав для журналу TIME (Час): „Цей вірус (папілома) стрімко поширюється. Якби не СНІД, розповіді про нього займали б титульні сторінки всіх газет.“
Детальнішу інформацію про хвороби, які передаються статевим шляхом, можна знайти на нашій веб сторінці LoveMatters.com

Вони закохуються ... чи папілома вірус і рак шийки матки зруйнує їхні стосунки?
Папілома вірус є більш заразним і спричинив більшу кількість смертей через рак шийки матки, аніж СНІД у США щороку.
Джерело: Центри контролю за хворобами


Чи презервативи справді надійні?
Факт: Латексні презервативи мають крихітні отвори, які називаються порами. Вірус ВІЛ, причина СНІДу, є в 50 разів меншим, ніж ці маленькі отвори, а тому може легко крізь них пройти (1), так легко, як десятицентова монета проходить крізь кільце баскетбольного кошика.
Висновок: Казати комусь поставити звичайну надувну кульку між їхнім здоров’ям і смертельною хворобою – безвідповідально. Це так само, як казати комусь, що пити за кермом – це нормально, за умови, якщо ви припняли паски безпеки.
(1) Доктор С.М. Роланд, редактор „Rubber Chemistry and Technology“ („Хімія і технології виробництва гуми”) // The Washington Times, 4/22/1992. – P. G-2.

Презервативи не є безпечними: 1993 року Доктор С’юзан Веллер з Медичного відділення Техаського унівеситету в Ґалвестоні повідомила, що аналіз даних одинадцятьох окремих досліжень показав, що середній рівень похибки презервативів у захисті проти ВІЛ-інфекції становить 31%. Доктор Веллер повідомляє: „Оскільки контрацептивні дослідження вказують, що презервативи ефективні на 90% для запобігання вагітності, багато людей, навіть лікарів, припускають, що презервативи запобігають поширенню ВІЛ-інфекції з таким самим рівнем ефективності. Однак дослідження з розповсюдження ВІЛ-інфекції не підтверджують цього“. І далі, доктор Веллер додає: „Нові дані вказують, що деякі презервативи, навіть латексні, можуть пропускати ВІЛ-інфекцію“.


Епідемія хвороб, що передаються статевим шляхом
Тобі це загрожує?
Хвороби, які передаються статевим шляхом (ЗПСШ), поширюються як вогонь. Лікарі називають це епідемією.
Кожен четвертий підліток стане носієм хвороби, що передається статевим шляхом, ще до того, як він закінчить школу.
Центр контролю за хворобами повідомляє, що на сьогодні відомо більш ніж 50 хвороб, які передаються статевим шляхом. Деякі з них можуть стати причиною неплідності. Деякі з них невиліковні.
 Кожного дня 33 000 американців заражаються хворобами, які передаються статевим шляхом.
 22 000 цих нових інфекцій підхоплюють особи віком від 15 до 25 років. Це 22 000 молодих людей щодня!
 У 1980 р. було зареєстровано чотири мільйони людей, інфікованих хворобами, які передаються статевим шляхом.
 До 1990 р. ця цифра зросла втричі – до 12 мільйонів осіб.
 Сьогодні кожен п’ятий американець віком від 15 до 55 років інфікований принаймні однією хворобою, яка передається статевим шляхом.
Люди, інфіковані хворобами, які передаються статевим шляхом, часто виглядають здоровими. Не дай себе обманути. Вони можуть передати тобі хвороби, які зроблять твоє життя жалюгідним. Деякі з цих хвороб викликають свербіння, печію, біль і можуть закінчитися навіть смертю. Багатьох підлітків ввели в оману, що презерватив захистить їх від цих хвороб. Насправді все по-іншому. Секс з презервативом – це те саме, що гра з вогнем. Він не робить його безпечним. Багато людей, які використовують презервативи, все одно інфікуються. Це епідемія, яка заразила більш ніж 50 мільйонів американців. Чи ти хочеш ризикнути цілим життям доброго здоров’я заради кількох митей насолоди?
Джерела статистики ЗПСШ: Інститут Алана Ґуттмахера в Нью Йорку та Центр контролю захворювань в Атланті
Реальні болячки на шкірі, викликані хворобою, що передається статевим шляхом.

Захисний одяг, який рекомендують ‘Федеральні центри контролю за хворобами’ для людей, що мають справу з фізіологічнми рідинами людського тіла:
(текст на малюнку):
Для лікарів
хірургічна шапочка, щиток на лице, маска, подвійні рукавиці, захисний халат, чохли на взуття

Для підлітків
презерватив
Петро Гусак
Частий дописувач
 
Записи: 573
З нами з: Пон жовтня 29, 2007 12:33 pm

Re: Презерватив? Чому ні? – Для спасіння людства!

Повідомлення Michail » Нед липня 31, 2011 6:23 pm

+1 до захисту вчення Церкви
http://randevucity.net/news/main.php?id ... =4&cpage=1

Ще + 1 (прочитати пост вище)
http://medinfo.ua/news/00014e19108d4d6e ... cle/?beg=1
Michail
Частий дописувач
 
Записи: 314
З нами з: Пон серпня 30, 2010 2:05 pm

Поперед.

Повернутись в Моральне богослов'я

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron